dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

185 985 zł41 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkania w 4 kondygnacyjnym, 36 mieszkaniowym budynku mieszkalnym, wielorodzinnym z windą i garażami znajdującymi się na poziomie parteru. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

235 000 zł52 m² 4 501,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne M4 do wynajęcia na Wyżynach biuro nie pobiera prowizji od najemcy Prezentowane mieszkanie znajduje się na VI piętrze budynku z lat 80-tych, który przeszedł termomodernizację, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

115 000 zł27 m² 4 243,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta, bardzo ładna i tania kawalerka w samym centrum miasta Gorąco polecam kawalerke położoną w centrum miasta niedaleko dworca pkp. Bardzo blisko ciągi komunikacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

168 880 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 605 zł62 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkania W centrum nad brdą Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej w centrum miasta w pięciopiętrowym trzyklatkowym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 486 zł44 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

165 554 zł36 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

147 072 zł33 m² 4 449,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

162 000 zł43 m² 3 767,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Bydgoskie Błonie Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie znajduje się w wieżowcu po termomodernizacji z bogatą infrastrukturą wokoło. Tu po prostu jest wszystko czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

244 401 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 329 zł52 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w nowym bydownictwie, 44m 2. W mieszkaniu znajdują się 2pokoje, całkowicie umeblowane, z nowocześnie urządzoną kuchnią oraz łazienką. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

950 zł54 m² 17,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynamu ładne, dwupokojowe mieszkanie blisko centrum miasta-umeblowane-wyposażone-950zł+opłaty Do dyspozycji najemcy przestronny pokój dzienny połączony z przedpokojem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

212 749 zł52 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 699 zł42 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 934 zł51 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

351 703 zł75 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

146 520 zł33 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osowej górze-tylko 900zł+300zł+prąd+gaz Kuchnia z nowoczesną zabudową, lodówką, kuchenką gazową. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne ze słonecznym tarasem na glinkach-umeblowane, wyposażone-1400zł+koszty eksploatacyjne klimatyzacja! Do wynajmu słoneczne, nowoczesne mieszkanie w nowym bloku na ul. Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł57 m² 17,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu ładne, dwupokojowe mieszkanie W centrum-nowe-umeblowane I wyposażone-1000zł+380zł+prąd+gaz Mieszkanie mieści się na parterze bloku, na terenie zamkniętym. Do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

213 774 zł52 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

324 280 zł74 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Znajduje znajduje się ono na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, lecz jednocześnie z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

190 210 zł41 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowo urządzone, obszerne mieszkanie W apartamentowcu na glinkach-klimatyzacja Do dyspozycji duży salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjściem na sloneczny taras 14m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł67 m² 17,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta!- 67m2 - tylko 1200zł+opłaty do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie typu studio - duży taras - winda-teren ogrodzony- wyżyny Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł69 m² 15,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia obszerne (70m2), 3 pokojowe mieszkanie na górzyskowie-umeblowane-wyposażone-1200zł+opłaty Do dyspozycji najemcy trzy niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka, wc. Pokoje umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

168 750 zł38 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

162 492 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

263 755 zł62 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

326 541 zł73 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-