dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładna kawalerka w nowej cegle o powierzchni 38m2 na wysokim parteże. Pokój z aneksem kuchennym, z bardzo dużym tarasem. Mieszkanie umeblowane, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Super oferta! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na Bartodziejach w Arkadzie. Mieszkanie na terenie ogrodzonym, chronionym w nowym budownictwie. Do mieszkania należy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 zł95 m² 13,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem M-4 o powierzchni 95 m2, salon + 2 sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, 2 garderoby oraz wc. Mieszkanie jest nieumeblowane. Posiada dwa balkony. Czynsz najmu 1300 zł + 350 zł opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 300 zł85 m² 15,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga nowa niższa cena!tylko z nami wynajmiesz to mieszkanie. Komfortowy apartament w tej chwili umeblowana tylko kuchnia, pokoje puste ale istnieje możliwość umeblowania mieszkania całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia całkowicie umeblowane wolne od zaraz. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej klasy bardzo gustownie i ze smakiem. Mieszkanie na osiedlu strzeżonym,zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum miasta. Trzy niezależne pokoje (puste), aneks kuchenny połączony z przedpokojem. Teren zamknięty do lokalu przyporządkowane miejsce parkingowe. Najemca ponosi dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko Z nami wynajmiesz to mieszkanie! Komfortowy apartament , obszerny, przestronny z dużym salonem i bardzo duża kuchnia, dodatkowe duży balkon i dwie duże sypialnie oraz pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

188 000 zł42 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Wyżynach. Lokal przestronny, rozkładowy, usytuowany na 10 piętrze w ocieplonym wieżowcu. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 050 zł47 m² 22,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na bartodziejach-umeblowane I wyposażone Do dyspozycji dwa niezależne pokoje o powierzchni 21m2 i 10m2, oddzielnie kuchnia 6m2 , lazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

295 591 zł49 m² 5 979,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

315 000 zł76 m² 4 151,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 górzyskow blok Z cegły 1. Piętro Na sprzedaż ładne mieszkanie w bloku z nowej cegły na Górzyskowie. Lokal na 1. piętrze niskiego kameralnego bloku w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 zł52 m² 18,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Tylko w naszym biurze! Bardzo duża kawalerka w samym centrum miasta i bardzo blisko Starego Rynku do wynajęcia w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

142 000 zł38 m² 3 736,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu o pow. 38m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2m2 oraz balkon, okna są pcv. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

250 000 zł52 m² 4 789,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Fordon, os. Przylesie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły o pow. 52,2m2. Składa się z dwóch pokoi o pow. 22,5/12,34m2 ( na podłodze są panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze. nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Okna częściowo wymienione. Na podłogach parkiet do renowacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

600 zł54 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz w Fordonie na os.Tatrzańskim Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły o pow. 54m2. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko Z nami obejrzysz I wynajmiesz to wyjątkowe mieszkanie na bielawach! Na wynajem ekskluzywne umeblowane mieszkanie w cichej i spokojnej części Bydgoszczy, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mściwoja

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe, dwupokojowe mieszkanie na czyżkówku - ul. Mściwoja Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym, sypialnia. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem- nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie-umeblowane-garaż-bartodzieje Do dyspozycji dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokoj, komórka lokatorska, boks parkingowy pod budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 800 zł73 m² 24,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! Wyjątkowe mieszkanie na wynajem na ul.Chodkiewicza. Mieszkanie bardzo komfortowe umeblowane całkowicie i wyposażone. Mieszkania dla wymagającego klienta. Salon plus dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 450 zł66 m² 21,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne, trzypokojowe mieszkanie na górzyskowie-umeblowane-wyposażone-teren ogrodzony Mieszkanie na 3 piętrze bloku. Do dyspozycji trzy niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, lazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

156 068 zł35 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkania W centrum nad brdą Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej w centrum miasta w pięciopiętrowym trzyklatkowym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

139 900 zł36 m² 3 886,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ładna, duża kawalerka (36m2) z balkonem w Fordonie - cegła Kawalerka mieści się w trzypiętrowym bloku z cegły na 3 piętrze. Składa się z przestrzennego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia w bardzo dobrej lokalizacji (szkoły, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska). Pozostaje zabudowa kuchni ze sprzętem agd i wyposażenie łazienki. Pomimo niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

288 000 zł72 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne,atrakcyjne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie wyposażone w klimatyzację , z kominkiem, tarasem oraz balkonem.W cenie mieszkania garaż pod budynkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

229 000 zł50 m² 4 554,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

umowa przedwstępna M-3 szwederowo nowa cegła po kapitalnym remoncie Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze bloku z nowej cegły w świetnym punkcie na Szwederowie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

829 292 zł128 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

160 000 zł43 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze! Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Błoniu. Nieruchomość usytuowana na 8 piętrze z dużym balkonem. Lokal posiada: 3 pokoje (16 m, 9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

704 100 zł108 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

650 zł54 m² 12,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz w Fordonie na os.Tatrzańskim Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły o pow. 54m2. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta!tylko z nami wynajmiesz to komfortowe mieszkanie na osiedlu strzeżonym z możliwością parkowania samochodu na terenie. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

252 294 zł59 m² 4 289,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Inwestycja zreazlizowana gotowe nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w okolicy Starego Rynku w nowym budynku. Salon połączony z kuchnią oddzielna przestronna sypialnia, łazienka z natryskiem. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

408 675 zł63 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Atrakcyjna oferta mieszkania na wynajem na Osowej Górze na terenie zamkniety bardzo blisko lasu. Piękne położenie mieszkania z widokiem na las jest duzym jego atutem. Mieszkaniew bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

DO wynajmu wyjątkowo przestronna kawalerka W nowym budownictwie-wzgórze wolności Do wynajęcia duża kawalerka-pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

177 000 zł48 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa oferta! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Kapuściskach! Mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na parterze wieżowca na osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 600 zł85 m² 18,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nieduże, dwupokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji-szwederowoul. Solskiego koszt najmu 800zł plus czynsz do administracji ok 320zl plus prąd i gaz Do dyspozycjia dw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 150 zł68 m² 16,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego / art 66 i następne K.C. /

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fordon, os. Akademickie Prezentowane mieszkanie znajduje się w bloku z 2009 roku z cegły. Usytuowane jest na 2 piętrze o powierzchni 45m2, okna są pcv jest balkon. Składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij