dowolna

Kawalerki Bydgoszcz - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

279 000 zł50,85 m² 5 486,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie obecnie jedno pokojowe, jednak można przearanżować i w pokoju zrobić aneks kuchenny, a pomieszczenie kuchenne przysposobić na sypialnię. Pokój 20m. z dużym balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36,50 m² 10 109,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Doskonała lokalizacja osiedle wyżyny - nowe budownictwo duży taras Możliwość zmiany układu Obecnie mieszkanie funkcjonuje jako kawalerka, jednak istnieje możliwość wydzielenia dwóch pokoi. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m2 dostępna od kwietnia. Prezentowana nieruchomość znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł31,40 m² 7 802,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie jednopokojowe (31,4 m ) na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskich Jachcicach. Mieszkanie znajduje się w budynku po kapitalnym remoncie, na terenie ogrodzonym. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

208 119 zł25,70 m² 8 098,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

196 535 zł25,20 m² 7 799,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu kameralne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Bydgoskim osiedlu Czyżkówko. Lokal znajduje się na II piętrze odnowionej kamienicy i łączy w sobie wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

334 290 zł30,39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł46,07 m² 7 380,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny (dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej), mieszczący się w odnowionym budynku wielorodzinnym na Okolu przy ul. Jackowskiego. Cały budynek został wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł16,67 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości prezentują : Kawalerka na Bocianowie od dewelopera bez 2% pcc! Winda, świetna lokalizacja! Na sprzedaż najtańsza kawalerka - lokal użytkowy na bydgoskim Bocianowie idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na osiedlu Zielone Tarasy w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł33 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz kawalerki w centrum Bydgoszcz- dla Siebie lub pod inwestycję. Śródmieście-Bocianowo, kawalerka 33m2(31) , na I piętrze, w wyremontowanej oficynie kamienicy, w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 981 zł73,83 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle z mieszkaniami deweloperskimi w Bydgoszczy. Klatka A Szukasz nowego mieszkania w centrum Bydgoszczy, które połączy nowoczesny design z industrialnym charakterem?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca kawalerkę usytuowaną na 3 piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Ul. Dworcowa 75. Rewelacyjna lokalizacja, jedna z najczęściej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 262 zł36,66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł54,78 m² 7 283,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta ulica Gdańska Mieszkanie 54,78 mkw powierzchni całkowitej, 46,12 użytkowej opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 10 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położonej na Flisach przy ul. Elbląskiej. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 689 zł36,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomści Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w samym sercu Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

351 220 zł33,18 m² 10 585 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.5u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy interesującą ofertę kompaktowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 28 m Lokalizacja: serce miasta, ścisłe centrum Położenie: parter.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł43,60 m² 8 025,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

149 999 zł16 m² 9 374,94 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł25,15 m² 7 872,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka z potencjałem | Bielawy | idealna pod inwestycję Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta kawalerka na bydgoskich Bielawach to świetna baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,27 m² 9 256,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

!Wyjątkowa oferta!osiedle Leśne - Przestronna kawalerka na 2 piętrze! Osiedle Zawisza. Atuty: - mieszkanie 'świeżo' po remoncie - urządzona kuchnia - balkon z widokiem na otwarty teren -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 963 zł30,09 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli myślisz, że kawalerka to zawsze ciasna klitka, to Panorama Wiślana wyprowadzi Cię z błędu. To mieszkanie to 30 m czystej energii, zaprojektowane tak, żebyś nie czuł się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł32,26 m² 15 902,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,65 m² 8 738,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż pracujący dwupak inwestycyjny o powierzchni całkowitej (37,65 m2) znajdujące się w zrewitalizowanej kamienicy z 1920 roku na drugim piętrze przy Dąbrowskiego na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Gdańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

149 900 zł31,26 m² 4 475,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu w kamienicy idealne do remontu! Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 31, 26 m2 m poddaszestan mieszkania: do kapitalnego remontu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,21 m² 7 497,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego z potencjałem? A może marzysz o własnym miejscu w klimatycznej kamienicy z duszą? Lub po prostu chcesz przestrzeni, którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 zł49,75 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami, które skierowane jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 382 zł29,73 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

! kawalerka 26,2M - szwederowo! atuty: - przestronne 26,2m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - duży balkon 7m! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł21 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz małej kawalerki dla Siebie lub pod inwestycję ? włącznie za gotówkę! Położona w dzielnicy Wilczak- blisko Centrum i Starego Miasta, kawalerka 16m2 (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

439 164 zł44,36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego mieszkania (26,2m2) z dużym balkonem w super lokalizacji. Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym (18m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie w centrum Bydgoszczy, o powierzchni 37,67 m2. Kawalerka w bloku z 2005 roku, to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i umeblowana kawalerka o powierzchni 23 m , położona przy ulicy Pomorskiej na Osiedlu Industria Idealne mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł33,87 m² 11 721,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 1-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,87 m2 Cena katalogowa: 397 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 33,87 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł25,10 m² 6 932,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,1 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy. To idealna.