dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Bydgoszcz

399 100 zł62 m² 6 478,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2-pokojowe, doskonała lokalizacja ul. Świętojańskiej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy - wygodny dostęp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

262 000 zł31 m² 8 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Pierwsze mieszkanie? Lokal inwestycyjny? Sprawdź poniższą ofertę! Przedmiotem ogłoszenia jest kameralne mieszkanie w Nowym Fordonie. Lokal ma powierzchnię ok. 31 m 2 i umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

525 000 zł60 m² 8 677,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Novator centrum nieruchomości poleca: bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Glinki. P owierzchni 60,50 m2, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

355 000 zł37 m² 9 568,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

670 000 zł51 m² 13 137,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Ten luksusowy apartament możesz zobaczyć podczas wirtualnego spaceru Na sprzedaż luksusowy apartament z własnym ogrodem i klimatem secesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżkówko,Bydgoszcz

472 500 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Okolu. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 43 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny ok 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

459 000 zł72 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 72 m 2 , 3 pokoje w spokojnej okolicy w Fordonie! Mieszkanie w dobrej cenie za m 2 Idealne mieszkanie dla rodziny lub na inwestycję! Mieszkanie w bloku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

508 200 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na bydgoskim okolu bez pcc I prowizji! Inwestycja w trakcie budowy z przewidywanym terminem oddania do użytkowania - I kwartał 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

484 896 zł51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Okolu w kamienicy ,bardzo dobra lokalizacja, kamienica w 2019 przeszła totalny remont.Mieszkanie ma nowe instalacje wodnokanalizacyjne i prąd. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

298 000 zł34 m² 8 756,98 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na bydgoskim Szwederowie. Lokal o powierzchni 34,03 m2, usytuowany jest na 8. piętrze wieżowca przy ul. Ludwika Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

2 000 000 zł340 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości makler z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu z warsztatem, zlokalizowanego w spokojnej i lubianej części Bydgoszczy, na osiedlu Jary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

328 000 zł64 m² 5 152,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka w wysokim standardzie zlokalizowane w topowej lokalizacji - przy ul. Królowej Jadwigi. W okolicy liczne udogodnienia, które oferuje pełna infrastruktura miejska. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

835 247 zł75 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

189 000 zł37 m² 5 067,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | 37 m | Ogrodzony teren | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z oferta wyjątkowej nieruchomości. Co ją wyróżnia na rynku? Lokalizacja w samym sercu miasta, widok na park, generalny remont oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

357 057 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

219 900 zł46 m² 4 754,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 46,25m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskim Bocianowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

209 000 zł26 m² 8 110 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry. Na sprzedaż oferujemy 2 pokojową kawlerkę, położoną na parterze w świetnej lokalizacji, to jest przy ulicy Grunwaldzkiej 98 na bydgoskim okolu: - lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

361 810 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

460 000 zł66 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 66,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny 23m2, -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

336 990 zł51 m² 6 565,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

478 958 zł50 m² 9 583 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zostało 20 ostatnich mieszkań! Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler poleca Na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Filmowym! Oferujemy do sprzedaży piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , z dwoma przestronnymi sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

591 790 zł62 m² 9 578,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż piękne słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,78 m2 z ogrodem o pow. 71,72 m2! Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

448 875 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bachledy

Tatrzańskie,Bydgoszcz

399 000 zł65 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy Klimka Bachledy w dzielnicy Fordon, osiedle Tatrzańskie. Oferta dostępna na wyłączność tylko w naszym biurze Jawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

329 248 zł32 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

655 000 zł73 m² 8 972,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Makler poleca serdecznie! Propozycja, której nie można przegapić Wygodne i funkcjonalne mieszkanie na Wzgórzu Wolności - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Wilczak,Bydgoszcz

529 000 zł77 m² 6 861,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się niemalże w Centrum Bydgoszczy, z dostępem do prywatnego, bezpłatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

389 500 zł42 m² 9 164,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Makler.nieruchomosci! Twoje nowe miejsce na Bartodziejach - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, widokiem na zieleń i dużą piwnicą Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

394 220 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,85 m2, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

818 000 zł71 m² 11 521,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Fordon,Bydgoszcz

389 900 zł47 m² 8 243,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią po remoncie, położonego w dogodnej lokalizacji - Fordon (oś. Nad Wisłą). Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

699 700 zł105 m² 6 657,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż górny poziom domu o powierzchni użytkowej 106,5m2, po podłodze 120m2, która mieści się na prestiżowym osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

620 310 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.