dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

352 000 zł47 m² 7 505,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,9 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska, ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

617 000 zł134 m² 4 604,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 136m , położone w kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

373 830 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 68,90m2 użytkowej ,na sprzedaż,położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z 4 pomieszczeń o różnej wielkości. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

259 000 zł26 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położone na 2. piętrze całkowicie zrewitalizowanej kamienicy. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

393 960 zł40 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

353 500 zł37 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler bardzo poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Wyżyny,Bydgoszcz

419 000 zł42 m² 9 877,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Wyżyny (ul. Węgierska). Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

918 780 zł92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji, o powierzchni 53 m 2 znajdujące się w dzielnicy Bielawy przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

499 900 zł70 m² 7 139,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jachcice,Bydgoszcz

355 000 zł46 m² 7 785,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w kameralnej kamienicy | Bydgoszcz, jachcice Ogrodzony teren | Możliwość wykupienia miejsca parkingowego | Pełna własność z odrębną księgą wieczystą Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

421 617 zł34 m² 12 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

294 501 zł28 m² 10 529,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 100 000 zł336 m² 3 273,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt użytkowy o powierzchni 336 m , położony na działce 1382 m . Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, praktycznym układem oraz.