dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta o pow. 85m. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji w nowoczesnym budynku znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się w bloku na parterze na osiedlu Bohaterów. Blok położony jest w spokojnej okolicy, w pobliżu przedszkole, żłobek, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z dużą witryną (55m2) na parterze budynku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal klimatyzowany o pow. 55m2 z dużą witryną usytuowany na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

900 zł8 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 3 -pokojowym. Mieszkanie nowe po generalnym remoncie. Wynajmę wyłącznie kobiecie, niepalącej, bez zwierząt. Pokój, cena 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Cechowa

Fordon,Bydgoszcz

1 100 zł20 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Do wynajęcia studio/kawalerka o powierzchni ok 20 m2. Mieszkanie świeżo wyremontowane z pełnym wyposażeniem. Niezależne wejście pozwala na całkowitą swobodę mieszkających. Dzialka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Curie Skłodowskiej

Skrzetusko,Bydgoszcz

570 zł9 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

o wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany, zamykany na klucz. Wyposażenie: łóżko jednoosobowe, szafa odzieżowa, stoliczek, komoda. W mieszkaniu są dwie łazienki. W kuchni sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

610 zł12 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, bardzo blisko Szpitala im. dr Jurasza. Piętro I Mieszkanie 7 pokojowe o metrażu 90 m2, wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany

Bocianowo,Bydgoszcz

30 600 zł680 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Libera Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni handlowo - biurowo - magazynowej w nowoczesnym budynku - galerii handlowej - w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ludwikowo

Okole,Bydgoszcz

22 zł/m²100 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem: biuro 100 m2 na drugim piętrze budynku przy ulicy Ludwikowo 7 w Bydgoszczy. Dodatkowo oddzielna toaleta oraz pomieszczenie socjalne. Parking na terenie biurowca na kilkanaście samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fordońska

Bajka,Bydgoszcz

36,64 zł/m²56 m² 2 052 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowo-magazynowych położonych na 1 piętrze obiektu. Przedmiotem najmu jest powierzchnia biurowa, pokój do odmalowania, wykładzina do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 300 zł39 m² 33,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem Mieszkanie z balkonem na drugim piętrze w kamienicy na ulicy Grunwaldzkiej 77 w Bydgoszczy. Bardzo dobra komunikacja z centrum i pozostałymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąska

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu duże mieszkanie na wynajem o powierzchni 150 m2. Nieruchomość, w której znajduje się lokal mieszkalny, to dwupiętrowa kamienica z 1908 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Bielawy,Bydgoszcz

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka na bydgoskich Bielawach, ul. Kilińskiego. Doskonała lokalizacja dla studentów ukw, studentów kierunków medycznych odbywających praktyki w Szpitalu A. Jurasza lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem umeblowane - Bartodzieje Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Do wynajęcia przestronna kawalerka na bydgoskim Błoniu przy ul. Okrzei. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu pętli autobusowej, sklepów, lasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 200 zł31 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę interesującą kawalerkę z balkonem na Bartodziejach przy ulicy Połczyńskiej. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze składa się z p.pokoju, w którym została wykonana pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom na Miedzyniu. Nieruchomość o powierzchni 120 m2, posadowiona na działce o powierzchni 400 m2. Dom po modernizacji (nowy piec gazowy), tradycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! makler poleca nowoczesne mieszkanie na 1 piętrze w bloku z windą z 2017 roku. Bezpieczny teren zamknięty z bramą na pilota i dużym parkingiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje - na wynajem zadbane mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Kapuściska przy ul. Szarych Szeregów. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Paderewskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

610 zł12 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu przy ul. Paderewskiego 22. Parter. Dlaczego warto tu zamieszkać? - bardzo dobra lokalizacja (centrum Dzielnica Muzyczna] - doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grottgera

Okole,Bydgoszcz

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nordic Haven, apartament 39 m2, bydgoszcz, centrum Luksusowy apartament zlokalizowany na 12 piętrze (ostatnim piętrze tego segmentu) w budynku Nordic Haven (ekskluzywny budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego mieszkańca. Wyżyny, blok, 4 piętro, pokój z wnęką, osobna kuchnia i łazienka. Klimatyczne mieszkanie. Zapraszam - zadzwoń Magda Blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o pow. 37 m2 na Błoniu! Mieszkanie składa się z: - salonu - 15 m2 - pokoju (sypialni) - 9m2 - kuchni otwarta na salon- 5m2 - łazienki z toaletą - 3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie44 m2 na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Blisko zielone arkady sklepy,przystanek autobusowy, szkoła,przedszkole. Nieruchomość składa sie z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, duże (71 m2) mieszkanie w nowym bloku do wynajęcia niedaleko centrum, w cichej części miasta na osiedlu Bielawy; teren ogrodzony i monitorowany; bliskość do kilku parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia pięknie wykończone mieszkanie w centrum miasta na ul. Gdańskiej. Lokal po kapitalnym remoncie, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn - hala położona w Bydgoszczy. W skład magazynu wchodzi pomieszczenie biurowo - socjalne , magazyn - hala. Na chwilę obecną brak ogrzewania, ale jest przygotowane wyprowadzenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na Wynajem Dom Z Dużą Działką W Świetnej Lokalizacji Na Wynajem dom wolno-stojący po remoncie. Powierzchnia całkowita domu do 200 mkw, metry rozłożone są na dwa piętra: parter: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 zł20 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój 2-osobowy 20m2 do wynajęcia (nie całe mieszkanie). Wysoki standard / Duży pokój 20 m2 / Klimatyzacja / Pokój wolny od 15 marca. Oferta bezpośrednia od właściciela! Bez prowizji od pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości prezentuje na wynajem! Zadbane, funkcjonalne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 48,5m , usytuowane na 7 piętrze przy ul. Brzozowej na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Bielawy,Bydgoszcz

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego dwupokojowego apartamentu w Dzielnicy Muzycznej. Zupełnie nowe mieszkanie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Na swojego pierwszego Najemcę czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości oferta wstrzymana do 08 czerwca 2022 roku Nieruchomości - polecamy na wynajem mieszkanie w bardzo popularnej i cenionej lokalizacji - bydgoska dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorodna

Fordon,Bydgoszcz

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 2 pokojowego mieszkania z samodzielną kuchnią w Fordonie przy ulicy Dorodnej na 2 piętrze. Mieszkanie dostępne od zaraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 zł17 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Mam do wynajęcia 2 duże pokoje, cena za pierwszy to 1190zł razem ze wszystkimi opłatami na gotowo- pokój z balkonem, drugi duży pokój w cenie 1100zł bez balkonu razem z opłatami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia znakomicie zlokalizowana, przestronna kawalerka. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w odnowionym bloku z cegły. Ul. Czerkaska, w pobliżu parku. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 900 zł69 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem, atrakcyjne mieszkanie o pow. 68m w doskonałej lokalizacji w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie jest bardzo stylowe, w nowoczesnej aranżacji w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

6 190 zł793 m² 7,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość o pow. 793m2 podzielona jest na halę produkcyjno-magazynową o pow.660m2(nie ogrzewaną), halę produkcyjno-magazynową 133m2(ogrzewaną)oraz pomieszczenia biurowo-sanitarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

900 zł20 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Bydgoszczy w dzielnicy Okole - dobrze skomunikowanej z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, bydgoską Szkołą Wyższą oraz Collegium Medicum? Lubisz spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 550 zł39 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem znajdujące się na pożądanym osiedlu Bartodzieje. Spokojna okolica, budynek ogrodzony. Na terenie przynależącym do budynku dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Komfortowy dom gotowy do wprowadzenia na bydgoskim osiedlu Miedzyń. Powierzchnia to 200 m2 połączona z dwustanowiskowym garażem. W skład podanego metrażu wchodzi: parter: 3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem! Atrakcyjne, nowocześnie zaaranżowane i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 68 m Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie spełniające.