dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

13 900 zł900 m² 15,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość na wynajem: budynek 900 m2 w skład którego wchodzi magazyn- hala z rampą o powierzchni 780 m2 , wysokość 4m. Pomieszczeń biurowo socjalnych o łącznej powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt na Wyżynach, idealny na hurtownie, magazyn. Hale na terenie ogrodzonym, dwie po ok.100 m2 wysokość ok 3 m. Posadzka w jednej płytki w drugiej beton. Ogrzewanie elektryczne. Wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

22 zł/m²200 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe na dwóch kondygnacjach każde po 100m2. Budynek na terenie monitorowanym. Przed biurowcem parking dla pracowników. Zdjecia i rzuty I i II piętra. Cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

2 100 zł130 m² 16,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenie ok. 130 m2 na Bocianowie. Może służyjako magazyn, pomieszczenie na małą produkcje, dystrybucje. Na czwartym piętrze, winda towarowa 1.6 T Możliwość wynajęcia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

12 000 zł780 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hale magazynowe ok. 780 m2 na Bydgoszcz Wschód. Obiekt składa się z hali wysokiej o powierzchni ok.480 m2 (25m x19,5m), hali małej 2x po ok,160 m2 (25m x6m) oraz części socjalno biurowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura wysoki standard w nowym biurowcu, miejsca parkingowe; w cenie za m2 opłaty za utrzymanie części wspólnych, dodatkowe koszty to oplata za energie elektryczną i ogrzewanie -ok. 3zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia piętrowy dom na Jachcicach, idealny na siedzibę firmy, biura, gabinety czy inny rodzaj działalności. Powierzchnia domu ok .250 m2, składa się z 9 biur (trzech większych i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

25,79 zł/m²29 m² 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro ok. 29 m2 na Bielawach. Możliwość wynajęcia dodatkowego biura ok 30 m2. MIejsce doskonale skomunikowane. Dodatkowe koszty eksploatacyjne ok 6zł/m2. Kaucja dwumiesięczna. Cena netto. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 600 zł200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni 200 m2 tzw. blaszak. Plac manewrowy, dogodny dojazd tir. Możliwość wynajęcia dodatkowo większej powierzchni placu, pomieszczenia socjalnego i biur. Teren z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

5 000 zł310 m² 16,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hale produkcyjno-magazynowe ok. 310 m2 Na czwartym piętrze, winda towarowa 1.6 T Składa się z czterech pomieszczeń (130 m2, 111 m2, 2x 48m2). Możliwość wynajęcia tylko poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

34,57 zł/m²46 m² 1 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 46 m2 usytuowany na parterze bloku na osiedlu Błonie. Świetna lokalizacja, duże natężenie ruchu ulicznego i przepływ pieszych. Składa się z sali głównej ok 35 m2, magazynku, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

57,69 zł/m²26 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy, mile widziana działalność związane z pielęgnacją (sąsiedztwo pokrewnej branży). Na parterze, z witryną od ulicy. Ogrzewanie gazowe. Przed lokalem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do wynajęcia piętrowy budynek na Jachcicach z dużym ogrodzonym parkingiem. Idealny na siedzibę firmy, biura, gabinety czy inny rodzaj działalności. Powierzchnia domu ok .250 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

31,03 zł/m²87 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. ok. 90 m 2 znajdujący się na wysokim parterze w centralnej części Bydgoszczy, blisko dworca pkp. Powierzchnia podzielona jest na 3 części: wejście - poczekalnia, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 765 zł107 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia na Górzyskowie ok 100 m2. Idealne na drobną produkcje, magazyn. Składa się z trzech pomieszczeń i toalety. Posadzka niepylna, siła. Dogodny dojazd, miejsce bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

23,36 zł/m²107 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 107 m2 na Skrzetusku, idealny na biuro, hurtownię. Składa się z korytarza i sześciu pomieszczeń różnej wielkości (pomieszczenia przechodne). W cenie najmu ogrzewanie co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hetmańska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 399 zł44 m² 31,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! od zaraz! Przedstawiamy Państwu nową, dwupokojową nieruchomość o powierzchni 44,36 m2 zlokalizowaną na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie mieści się na przedostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

8 250 zł500 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na Górzyskowie ok 500 m2. Idealna na produkcje ( np.szwalnie) lub magazyn. Ogrzewana, podłączona siła. Składa się kilku pomieszczeń mieszczących się na pierwszym piętrze (winda towarowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 34 m2 po całkowitym remoncie z łazienką z prysznicem. Mieszkanie na 1 piętrze umeblowane. Czynsz 1200 zł ( w tym ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

4 160 zł320 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale warsztatowo-magazynowe 320 m2 W skład proponwanego obiektu wchodzą: 1. Hala warsztatowa - powierzchnia ok. 160 m2 - konstrukcja murowana - posadzka beton - zamontowana suwnica (800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 800 zł600 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa Powierzchnia ok.600m2 Nad częścią hali antresola Wysokość powyżej 5 m Posadzka beton Konstrukcja murowana Brama poziom "0" Instalacje: - elektryczna, ostatnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 380 zł260 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa - powierzchnia ok.260 m2 - wysokość powyżej 5 m - posadzka niepylna - konstrukcja stalowa Przed budynkiem plac utwardzony (parking dla pracowników, plac manewrowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone w Fordonie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałkańska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu trzypokojowego mieszkania na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze wieżowca, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta. Funkcjonalny układ, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

56,67 zł/m²30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal na parterze znajdujący się w jednym z większych hoteli w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 30 m2 obecnie znajduję się w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 350 zł47 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca mieszkanie na Bydgoskim Błoniu - przestronne M4 do wynajęcia dla studentów lub rodziny. Pełną infrastrukturę osiedla tworzą dyskonty handlowe, cukiernia, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Brdyujście

Brdyujście,Bydgoszcz

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie po generalnym remoncie, łącznie z wymianą instalacji elektrycznej, wodno- kanalizacyjnej. Na powierzchnie ok 37 m2 składa się pokój- salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

49 zł/m²48 m² 2 347 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Poszukujesz komfortowego biura w atrakcyjnej dzielnicy Bydgoszczy? Biała Posesja Nieruchomości poleca 47,9 m2 przestrzeni, która sprzyjać będzie realizacji wszelkich biznesowych działań. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 25 m2 po remoncie w trakcie drobnych prac wykończeniowych. Budynek po generalny remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Idealny na gabinet, usługi, biuro. Składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

850 zł32 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje kawalerkę pod wynajem na bydgoskim osiedlu Wyżyny przy ul. Ogrody. Mieszkanie (32m2) drugie piętro. Pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

49 zł/m²94 m² 4 596 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz komfortowego biura w atrakcyjnej dzielnicy Bydgoszczy? Biała Posesja Nieruchomości poleca 93,8 m2 przestrzeni, która sprzyjać będzie realizacji wszelkich biznesowych działań. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

49 zł/m²66 m² 3 234 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz komfortowego biura w atrakcyjnej dzielnicy Bydgoszczy? Biała Posesja Nieruchomości poleca 66 m2 przestrzeni, która sprzyjać będzie realizacji wszelkich biznesowych działań. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne M-4 na Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 75 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku, składa się z dużego salonu z w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 48 m2 przy głównej ulicy co gwarantuje duży przepływ potencjalnych klientów. Idealny na działalność handlowo- usługową lub biuro. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie 150 m2 w reprezentacyjnej lokalizacji, idealne na kancelarie. Do generalnego remontu. Przystosowanie mieszkanie po stronie najemcy w zamian za wakacje czynszowe. Chętnie udzielę więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z wyposażeniem, położone przy ul. G. Siedleckiego / osiedle Wyżyny. Umeblowanie oraz wyposażenie agd widoczne na zdjęciach. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Komfortowe biura/gabinety ok 120 m2. Mieszczą się na pierwszym piętrze budynku z windą. W skład lokalu wchodzą: - cztery biura/ gabinety (odbiory pod usługi medyczne) - recepcja/poczekalnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesny apartament w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy przy ulicy B. Chrobrego. Apartament składa się z : 1/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

5 040 zł280 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno- magazynowa w atrakcyjnym miejscu na Górzyskowie. Dogodny dojazd tir, miejsce parkingowe dla wynajmującego. Możliwość wynajęcia jeszcze jednej hali o podobnym standardzie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Dolny Taras,Bydgoszcz

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, na drugim piętrze oficyny kamienicy przy Placu Wolności. Lokal o powierzchni ok. 36 m2 składa się z dwóch pokoi (jeden z aneksem kuchennym), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

36,96 zł/m²92 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Komfortowe biura ok.92 m2. Miejsce stworzone z myślą o Tobie i komforcie Twojej pracy. Idealne miejsce na siedzibę firmy. Oferujemy państwu: - 11 stanowisk pracy - klimatyzacja typu split -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij