dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 300 zł22 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wynajmę pokój dwuosobowy dla studentów/młodych osób w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią. W pokoju znajdują się dwie wersalki, dwie szafy (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Bydgoskich Przemysłowców

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

420 zł30 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni około 72m2.Powierzchnie znajdują się na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Stały nadzór agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zürna

Fordon,Bydgoszcz

1 500 zł64 m² 23,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie lub sprzedam cena 350000zł! Bydgoszcz Fordon osiedle Szybowników, na dłużej 1500zł plus opłaty, kaucja 1500zł, ciche, słoneczne, komunikacja miejska tramwaj, autobus, centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fordońska

Bajka,Bydgoszcz

38 zł/m²55 m² 2 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowo-magazynowych położonych na 1 piętrze obiektu. Przedmiotem najmu jest powierzchnia biurowa, pokój do odmalowania, wykładzina do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fordońska

Bajka,Bydgoszcz

8 360 zł440 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowo-magazynowych położonych na 1 piętrze obiektu. Przedmiotem najmu są dwa magazyny oddzielone przegrodą z siatki stalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł50 m² 34,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego na trzecim piętrze niskiego bloku. Wykończenie mieszkania może poszczycić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Łuczniczka,Bydgoszcz

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 4 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 38m 2 pokoje, kuchnia, łazienka na Bartodziejach ul Marii Skłodowskiej-Curie 25. Mieszkanie w pełni wyposażone lodówka, zmywarka, nowa platka gazowa, nowy piekarnik,w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 400 zł51 m² 27,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,6m 2 mieszczące się na I piętrze w bloku na os. Nad Wisłą w Fordonie. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

7 000 zł105 m² 66,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia obiekt o powierzchni 105m2 plus strych i piwnica. Obecnie lokal obejmuje 7 pokoi w których zainstalowano 14 miejsc noclegowych. 2 pokoje 3 osobowe 5 pokoi 2 osobowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do wynajęcia niezależnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni ok. 80 zajmującego parter domu na Szwederowie. Mieszkanie ma w pełni wyposażoną kuchnię w meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janosika

Fordon,Bydgoszcz

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Bydgoszcz Fordon ul.Janosika na dłużej. 1600zł plus opłaty. Kaucja 2000zł. Ciche, słoneczne w okolicy komunikacja miejska, sklepy, rynek, przychodnia. Do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norweska

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł45 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie trzy pokojowe O powierzchni uzytkowej 45,15 M2 plus piwnica 4,68M2 na szwedrerowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ludwikowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

28,72 zł/m²38 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia lokalizacja: biurowiec mieści się przy głównej arterii komunikacyjnej ( wjazd do Bydgoszczy droga nr 80) ,- ul. Ludwikowo 7, będącej elementem drogi wylotowej z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie po generalnym remoncie, nowe budownictwo. *Nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, posiada otwartą przestrzeń. *3-cie piętro, duży balkon, winda, 25,74m2. *Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne M-3 usytuowane na 2 piętrze bloku znajdującego się na monitorowanym, zamkniętym terenie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Do wynajmu zadbane, jasne, przestronne i komfortowe mieszkanie M4/61m2, usytuowane na parterze kameralnego bloku w Fordonie - Gryfa Pomorskiego 9. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na na drugim piętrze w bloku z 2010 roku na bydgoskim Szwederowie. To niemal w pełni wyposażone lokum, emanujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Okole,Bydgoszcz

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy przy ul. Śląskiej 4. *Świetnie doświetlone mieszkanie, z 2 oknami, w pełni umeblowane. *W kamienicy jest podciągnięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Wyżyny,Bydgoszcz

1 850 zł59 m² 31,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bydgoszcz - Wyżyny - ul. Zofii Nałkowskiej - na wynajem mieszkanie czteropokojowe z balkonem na drugim pietrze w bloku. Na lokal składają się cztery pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Babia Wieś

Babia Wieś,Bydgoszcz

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W maklerze; do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu z 2022 r całkiem nowe jeszcze nie wynajmowane.Mieszkanie o powierzchni 40m składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł110 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Makler poleca Polecamy mieszkanie w centrum Bydgoszczy usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy.Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 110m wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler poleca Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Kapuściska składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc.Mieszkanie wyposażone w kuchnie, pralkę gotowe do wprowadzenia Czynsz 400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca dwupokojowe mieszkanie na wynajem na ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Bydgoszczy. Lokal mieści się na parterze w bloku na osiedlu wyżyny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bocianowo,Bydgoszcz

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje świetną ofertę mieszkania w stylowej kamienicy i prestiżowej lokalizacji. Lokal do wynajęcia idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 100 zł19 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy na Matejki 4. *Świeżo po remoncie! *pokój z aneksem kuchennym, w idealnym stanie. *19 m2, parter. *Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

38,01 zł/m²171 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest bardzo ładny, zadbany lokal w samym sercu głównej handlowej ulicy. Nieruchomość mieści się na parterze w zadbanej kamiennicy. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 191.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie zlokalizowane w bloku na Bielawach w bardzo spokojnej okolicy. Kameralny, czteropiętrowy blok z cegły. Bezpośrednio pod budynkiem plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białogardzka

Wyżyny B3,Bydgoszcz

2 400 zł51 m² 47,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, słoneczne mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Budynek z 2020 roku. Spokojna okolica, bardzo dobre połączenie komunikacji miejskiej. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jasna

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcie mieszkanie z antresolą znajdujące się przy ul. Jasnej 11-13. *Nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, posiada otwartą przestrzeń. *Kamienica po remoncie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

1 550 zł42 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,4m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku, w świetnie skomunikowanej części miasta - Osiedle Szwederowo (ul. Brzozowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Umeblowane i wyposażone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Focha, wyspy Młyńskiej i Opery Nova. Ma ok. 45m2 powierzchni, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

3 300 zł131 m² 25,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Dla osób poszukujących dużego mieszkania w dogodnej lokalizacji mamy idealną ofertę! Przez ostatnie 5 lat mieszkanie było wynajmowane oficerom Nato. W pobliżu: stary Rynek, jednostka nato,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herberta

Szwederowo,Bydgoszcz

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem mieszkanie trzypokojowe. Lokal mieści się w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo na ul. Herberta. W skład mieszkania wchodzi: -otwarta kuchnia z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niesamowita perełka Szukasz ciekawej oferty, perełki wśród morza nieruchomości ? Znaleźliśmy ją dla Ciebie! W naszej ofercie prezentujemy nowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Industria na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Fantastycznie położone mieszkanie dwu pokojowe na drugim piętrze w bloku z cegły. Lokalizacja - jedna z najchętniej poszukiwanych lokalizacji w naszym mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 750 zł36 m² 48,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 35,8 m2, położone na drugim piętrze w oddanej w 2022 roku inwestycji na Osiedlu Akademickim (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse poleca przytulne dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie o powierzchni około 42,50 m2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa umeblowana kawalerka 32 m. na wysokim parterze z przestronnym sześciometrowym balkonem. Na wyposażeniu nowe sprzęty - duża lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, pralka ( używana, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

1 450 zł36 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie dwa pokoje O powierzchni uzytkowej 36 M2 W osiedle leśne.BALKON! Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku. Na powierzchnie mieszkalną składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Powierzchnia mieszkania to 75 m2, na którą składają się 3 pokoje, oddzielna duża kuchnia,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij