dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

263 000 zł33 m² 7 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Makler poleca!lokal mieszkalny 33 m2 składający się z 1 pokoju 22m2 z wnęką,kuchni i łazienki. Kawalerka znajduje się W pięknie odnowionej kamienicy W samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Wyżyny,Bydgoszcz

610 995 zł53 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Makler Nieruchomości poleca: inwestycja na ul. Łomżyńskiej to nowoczesny, wolnostojący budynek, który składa się z lokalu usługowego oraz 10 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

539 000 zł54 m² 10 035,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł35 m² 7 094,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz idealnego punktu na swój gabinet?kosmetyczny/dietetyczny/psychologiczny lub kancelarię prawną Na sprzedaż w centrum Bydgoszczy Prezentujemy na sprzedaż lokal(mieszkalny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

499 000 zł41 m² 12 284,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego Apartamentu z aneksem kuchennym, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Leśne ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

349 900 zł53 m² 6 564,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 53 m | 1. piętro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

699 000 zł104 m² 6 721,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż część domu o powierzchni użytkowej 106,5m2, po podłodze 120m2, która mieści się na prestiżowym osiedlu Piaski w Bydgoszczy.Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

337 500 zł43 m² 7 867,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W yłącznie u nas! Makler poleca: na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1985 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

415 000 zł42 m² 9 810,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M-3 z garderobą lub miejscem do pracy z oknem o powierzchni 42,3m2 na osiedlu Szwederowo przy ul. Leszczyńskiego. Mieszkanie po remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

434 900 zł65 m² 6 690,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , zlokalizowane na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

335 320 zł33 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

274 000 zł36 m² 7 632,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Makler poleca na sprzedaż bardzo wygodnie urządzone mieszkanie w kamienicy przy ulicy Kordeckiego. Druga linia zabudowy, 1 piętro. Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie pomysłowo wykończone, regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biedronkowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

579 000 zł66 m² 8 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny częściowo otwarty na kuchnię - całkowity metraż dwóch pomieszczeń - 29,44 m2 (możliwość zburzenia ścianki i uzyskania typowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

153 000 zł33 m² 4 697,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 32,57m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

484 602 zł48 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

385 500 zł29 m² 13 293,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

245 000 zł31 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam na na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,8m2 na osiedlu Wyżyny. Układ mieszkania: pokój 19m2 kuchnia 6m2 łazienka z wc 3m2 Atuty nieruchomości: możliwość zmiany aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

164 990 zł36 m² 4 520,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka na sprzedaż - 36,48 m + piwnica 10,5 m | 1. piętro | Spokojna okolica Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 36,48 m , położone na 1. piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

329 000 zł63 m² 5 209,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

198 000 zł30 m² 6 659,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,73 m , położone na parterze kamienicy na Szwederowie w Bydgoszczy. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

659 241 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

383 802 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł36 m² 9 647,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz loggią, w sercu Nowego Fordonu! Lokal znajduje się na szóstym piętrze w monitorowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Sułkowskiego

Bocianowo,Bydgoszcz

44 999 zł396 m² 113,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:396 m²

Działka rekreacyjna na sprzedaż w rod "jedność" Bydgoszcz Cena: 44 999 zł | 113.63 zł/m Oaza spokoju blisko centrum Bydgoszczy! Zapraszamy do wyjątkowej działki rekreacyjnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

394 220 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler poleca Na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Filmowym! Oferujemy do sprzedaży piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , z dwoma przestronnymi sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

458 028 zł42 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

135 000 zł300 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod "nad Brdą" w Bydgoszczy o powierzchni 300 m , usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie Brdy z prywatnym zejściem Oferta wyłącznie w naszym biurze, włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

377 990 zł42 m² 8 978,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1. piętrze niskiego, kameralnego bloku z 2002 roku na bydgoskiej Osowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

252 900 zł25 m² 9 996,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalną i pachnącą świeżością kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

147 000 zł28 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 28,42m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

219 000 zł37 m² 5 866,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m , usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego budynku dwupiętrowego. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

713 405 zł60 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

364 401 zł40 m² 9 039,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

555 000 zł55 m² 10 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy z pięknym widokiem na las. Opis.