dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygnałowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

340 000 zł53 m² 6 463,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Makler poleca klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na lubianych bydgoskich Bartodziejach przy ulicy Sygnałowej. Mieszkanie umiejscowione jest na ostatnim, 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

686 200 zł68 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

380 000 zł37 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

M akler z przyjemnością poleca: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Błoniu Lokalizacja: bydgoszcz, błonie, ul. Janusza Korczaka Powierzchnia: 36 m Piętro: parter w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem po generalnym remoncie - parter! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego, wyremontowanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

594 000 zł47 m² 12 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler poleca na sprzedaż przytulne mieszkanie M-4 z balkonem na osiedlu Filmowym na 2 pietrze z windą z poziomu zero! doskonała oferta dla rodziny Z dzieckiem! Dodatkowo, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

639 000 zł133 m² 4 804,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 135m , położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

399 000 zł590 m² 676,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler poleca Działka na sprzedaż na Flisach bardzo dobra lokalizacja, komunikacja miejska w zasięgu dłoni, otoczenie domków jednorodzinnych i lasu. Działka budowlana .Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

475 000 zł42 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - Marina House z widokiem na Brdę! To mieszkanie to prawdziwa perełka na bydgoskim rynku nieruchomości! Położone w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

475 000 zł53 m² 8 967,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie trzy pokojowe ( 52,97 m2) w klasycznym tzw. "układzie szczecińskim" na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z balkonem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

366 990 zł47 m² 7 808,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 pietrze z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej 14 m2 - 2 pokoi 9/7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaski,Bydgoszcz

1 590 000 zł600 m² 2 649,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Tylko U nas! Oferta na wyłączność! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, jedno lub wielo rodzinnego, położonego w malowniczej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 350 000 zł116 m² 11 637,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym bloku na Górzyskowie o powierzchni 116m2. Do mieszkania przynależą 2 miejsca w hali garażowej, miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się na 1. piętrze piętrowego domu, położonego w cichej i zielonej części osiedla Jary. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro makler zaprasza do zapoznania się wyjątkową ofertą dostępną w naszym biurze: parterowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , 3 pokoje przerobione na 2 z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

4 490 000 zł493 m² 9 103,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 136 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, położonej na bydgoskim Górzyskowie, przy ulicy Inowrocławskiej. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

375 000 zł50 m² 7 533,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niecałe 50 m , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, który znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bartodziejach 3 pokoje idealne do zamieszkania lub pod wynajem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w wyjątkowo dogodnej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

349 900 zł37 m² 9 456,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonała oferta dla inwestorów, którzy oczekują pewnego zysku! Polecam serdecznie dwupak inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi w sąsiedztwie Wyższej Szkoły Gospodarki co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

351 670 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

425 000 zł48 m² 8 911,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie na Górzyskowie, ul. Fałata. Budynek świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

459 999 zł53 m² 8 646,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 53 m | Bartodzieje | ul. Marii Curie-Skłodowskiej Oferuję funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

345 000 zł27 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Nowym Fordonie ,o powierzchni 64m2. Atuty nieruchomości: -balkon -klimatyzacja -nowa winda z poziomu zero -do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 660 000 zł901 m² 2 952,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca budynek magazynowy(hala) wraz z budynkiem socjalnym: szczegóły oferty sprzedaży: na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1010 m2 zabudowana 1-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

388 000 zł54 m² 7 171,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 ,na osiedlu Bartodzieje. Układ mieszkania: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc Atuty nieruchomości: parking pod blokiem zamykany szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości drzwi otwarte 14.04.25 GODZ. 17:00 - 18:00 pokojowe mieszkanie na wyżynach - idealne dla rodziny lub inwestora! Szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

1 250 000 zł271 m² 4 612,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:433 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w Bydgoszczy lokalizacja idealna dom w centrum miasta.Tereny spacerowe, rowerowe, w bliskiej odległości sklepy, markety, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

889 900 zł149 m² 5 988,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

335 000 zł26 m² 12 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 429 000 zł221 m² 6 466,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca piękny dom usytuowany w bardzo prestiżowym miejscu na bydgoskich Bielawach. Dom o łącznej powierzchni 223m2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

670 209 zł73 m² 9 199,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Bohaterów,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 778,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie trzy pokojowe ( 63,29m2 ) z rewelacyjnym widokiem na cały Fordon! Duże, słoneczne i ustawne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc - to wszystko składa się na mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

266 001 zł26 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

630 000 zł66 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie mieszkanie w bardzo kameralnym bloku, spokojnym miejscu.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu.Mieszkanie o powierzchni 66m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis oferty: piękne mieszkanie 40 m2 - 2 pokoje, z dużym balkonem typu loggia ,o bardzo atrakcyjnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania ,w Bydgoszczy. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

499 290 zł56 m² 8 915,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

409 000 zł48 m² 8 556,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Makler poleca: szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

575 700 zł70 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Bydgoszcz

1 995 000 zł501 m² 3 979,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu usługowego - 501,37 m Lokalizacja: śródmieście, ul.Wileńska Bydgoszcz Powierzchnia: 501,37 m Rok budowy: 2016 11 miejsc w hali garażowej Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu zapowiedź pachnącego świeżością mieszkania, które jest w trakcie generalnego remontu o powierzchni 43m 2 zlokalizowanego na Wzgórzu Wolności.