dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

370 000 zł49 m² 7 477,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 49,48 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

735 000 zł60 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze apartamentowca z 2023r. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

359 000 zł48 m² 7 557,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w biurze Forma Nieruchomości! na sprzedaż salon kosmetyczny z wyposażeniem, bazą klientek oraz najemczyniami stanowisk po generalnym remoncie na bydgoskim Śródmieściu Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 509 zł59 m² 5 348,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Niepodległości,Bydgoszcz

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości: lokalizacja: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Activ Park , w Fordonie, w cichej i pełnej zieleni okolicy. Osiedle zapewnia spokój oraz bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 000 zł472 m² 2 118,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 216 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż udziału wynoszącego 5/8 części w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze z przynależną piwnicą, położonego w świetnej lokalizacji - Błonie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 430 000 zł220 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca piękny dom usytuowany w bardzo prestiżowym miejscu na bydgoskich Bielawach. Dom o łącznej powierzchni 223m2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

448 800 zł47 m² 9 548,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

693 951 zł68 m² 10 220,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

265 000 zł25 m² 10 507,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca serdecznie atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż. Funkcjonalny rozkład oraz nowoczesne wykończenie sprawia, że obok tej oferty nie można przejść obojętnie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

665 000 zł58 m² 11 485,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 57,9m2. (plus antresola łacznie około 90m2 oraz komórka na pietrze o powierzchni 2,5 m2 i 20m2 taras) Osiedle wybudowane przez sim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

578 900 zł74 m² 7 822,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

498 600 zł54 m² 9 199,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł35 m² 10 597,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem wyremontowane - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnia i wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

397 009 zł33 m² 12 030,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.