dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 785 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 785 ogłoszeń

Rynek pierwotny

684 925 zł68,59 m² 9 985,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu w pełni działający hostel, idealny dla inwestorów poszukujących gotowego biznesu z stabilnym strumieniem przychodów. Nieruchomość jest doskonale przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł78,57 m² 11 072,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m , położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy bardzo ciekawy obiekt magazynowo-produkcyjny z uwagi na fakt możliwości wydzielenia rzeczonej nieruchomości z całości obiektu, którego niegdyś część stanowiła. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 000 000 zł1 060 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 684 m²

Oferta inwestycyjna - nieruchomość Z potencjałem rozbudo wy. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca budynek trzykondygnacyjny wraz z przestronną działką.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ulica Chołoniewskiego to idealna lokalizacja która pozwala zarówno korzystać z udogodnień miasta jak i cieszyć się ciszą i odrobiną zieleni dookoła bloku. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł68,80 m² 6 380,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Okulickiego w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodzin, i wszystkich poszukujących przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 440 000 zł160 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy w ścisłym centrum miasta! Oferujemy dwa nowoczesne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 80 m każdy, zlokalizowane na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:899 m²

Tylko W tym biurze - oferta na wyłączność na sprzedaż budynek położony przy ulicy Nakielskiej 119 w Bydgoszczy. Budynek o powierzchni ok 270 m2, kubatura 904 m3, wyposażony we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 520 zł26,95 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 249 000 zł98 m² 12 744,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa przestrzeń z duszą przy Parku Kochanowskiego elegancja, styl i komfort 98 m Jeżeli szukasz miejsca, które od pierwszej chwili zachwyca to mieszkanie jest stworzone dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł35 m² 11 997,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w naszym biurze w pełni umeblowana i przygotowana do zamieszkania kawalerka o powierzchni 35 metrów. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: - numerowane,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez konieczności inwestowania dodatkowych środków finansowych. Mieszkanie zostało wyremontowane, więc jest w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł365 m² 298,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, w ofercie Jagła Nieruchomości działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Miedzyniu. Działka o powierzchni 365 m2 mieści się w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 154m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze może spełniać funkcję domu pod działalność! Parter : -pokój -14M2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 62 m | kamienica | blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w odnowionej kamienicy przy ul. Unii.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł700 m² 807,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w dogodnej lokalizacji na szwederowie/górzyskowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł42,26 m² 9 441,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł162 m² 10 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Czy szukasz domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy? Chcesz mieć ogród, przestronne tarasy i piwnicę z miejscem na hobby, a jednocześnie mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 197 000 zł110,96 m² 19 799,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Port 15 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w prestiżowej lokalizacji nad Brdą, w ścisłym centrum Bydgoszczy. Inwestycja łączy elegancję, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na osiedlu Leśnym. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Czy szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum i kluczowych punktów miasta? Zależy Ci na własnym ogrodzie, prywatnym parkingu i braku czynszu?.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł165 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

N o W A N I Ż S Z A C E N A ! Dom bliźniak blisko lasu | 4 km od centrum Bydgoszczy | ogród od południa | cena mieszkania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 000 zł88,10 m² 9 795,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom, który pracuje dla Ciebie świadomy wybór na lata Jeśli masz dość hałasu, wysokich rachunków i rozwiązań, które wymagają ciągłej uwagi, ten dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł29 m² 10 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 29 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym - ul. Powstania Listopadowego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 z możliwością przerobienia na M 3. Układ mieszkania nie przejściowy. Oddzielnie kuchnia z wejściem z przedpokoju. Duży pokój około 17m. Mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

244 500 zł33,50 m² 7 298,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka 33,5 m - Bydgoszcz, jachcice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 050 000 zł68 m² 15 441,18 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o powierzchni 68 m2 w River Towers Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję-wynajem. Położony jest na 7 kondygnacji budynku z 2020 roku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

650 000 zł121 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Oferujemy Państwu komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 121m2 w odnowionej i ocieplonej kamienicy. Każdy z pokoi ma około 18-20 metrów kwadratowych i wejścia mają.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł29,98 m² 8 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w odnowionej kamienicy położonej w jednej z najpopularniejszych dzielnic Bydgoszczy - Szwederowie. - opis budynku Kamienica przeszła gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 232 zł47,92 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

520 000 zł36 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezentujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 36m 2 położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Prestiżowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł32,26 m² 15 902,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 528 zł65,64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3