dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 791 ogłoszeń

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Czy szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum i kluczowych punktów miasta? Zależy Ci na własnym ogrodzie, prywatnym parkingu i braku czynszu?.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł165 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

N o W A N I Ż S Z A C E N A ! Dom bliźniak blisko lasu | 4 km od centrum Bydgoszczy | ogród od południa | cena mieszkania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 000 zł88,10 m² 9 795,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom, który pracuje dla Ciebie świadomy wybór na lata Jeśli masz dość hałasu, wysokich rachunków i rozwiązań, które wymagają ciągłej uwagi, ten dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 z możliwością przerobienia na M 3. Układ mieszkania nie przejściowy. Oddzielnie kuchnia z wejściem z przedpokoju. Duży pokój około 17m. Mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

244 500 zł33,50 m² 7 298,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka 33,5 m - Bydgoszcz, jachcice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,90 m² 10 527,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, komfort, który czuć od pierwszego kroku. Są mieszkania, do których po prostu się wchodzi I są takie, w których od razu czujesz, że to to. To 37,9 m po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 050 000 zł68 m² 15 441,18 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o powierzchni 68 m2 w River Towers Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję-wynajem. Położony jest na 7 kondygnacji budynku z 2020 roku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

650 000 zł121 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Oferujemy Państwu komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 121m2 w odnowionej i ocieplonej kamienicy. Każdy z pokoi ma około 18-20 metrów kwadratowych i wejścia mają.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł29,98 m² 8 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w odnowionej kamienicy położonej w jednej z najpopularniejszych dzielnic Bydgoszczy - Szwederowie. - opis budynku Kamienica przeszła gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 232 zł47,92 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

520 000 zł36 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezentujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 36m 2 położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Prestiżowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł32,26 m² 15 902,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 528 zł65,64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł590 m² 4 322,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam, mam zaszczyt zaproponować Państwu nieruchomość komercyjną w Bydgoszczy. Jest to obiekt, który sprawdzi się pod różnego rodzaju działalności, obecnie znajduje się tu punkt sprzedażowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł660 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają kamienicę w Centrum Bydgoszczy czterokondygnacyjny budynek zbudowany z czerwonej, pełnej cegły. Kamienica jest użytkowana na bieżąco, przechodzi regularne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 642 zł70,06 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Budynek G IV-Kwartał 2027r. Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 594 zł36,66 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu bardzo ładne mieszkanie w kameralnym bloku, dwa balkony! Salon ok. 18 m2, sypialnia 10 m2. Osobna kuchnia ok. 10 m2, z elegancką zabudową kuchenną. Duża łazienka ok. 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,90 m² 10 426,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Waryńskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod 300 m Z murowanym domkiem | bydgoszcz smukała | blisko brdy Na sprzedaż działka rod o powierzchni 300 m położona w atrakcyjnej i spokojnej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł26 m² 12 111,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i pachnące świeżością mieszkanie o powierzchni 26m 2 znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej, w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł52,89 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle nowoczesne mieszkania w Bydgoszczy- osiedle Bartodzieje Małe. Kupując z nami nie ponosisz dodatkowych kosztów nasze biuro nie pobiera prowizji od kupujących. Osiedle Filmowe to.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł330 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Absolutnie nietuzinkowa nieruchomość położona w spokojnej części bydgoskiego Opławca. Na ustawnej działce zaprojektowano bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkaniowy, z osobnymi kw! Dwa mieszkania dwupokojowe, położone na parterze kamienicy, niedaleko centrum Bydgoszczy. Przedmiotem oferty są dwa mieszkania - każe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam duże, przestronne mieszkanie 4-pokojowe. Powierzchnia 133 m2. Duży balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,42 m² 15 863,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na nowo powstałym osiedlu Botaniq w dzielnicy Bielawy, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie trzypokojowe (59,69m2) na parterze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż dwa domy znajdujące się na działce o powierzchni 767m w poszukiwanej lokalizacji w samym sercu Starego Fordonu. W promieniu dosłownie kilku minut na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Na sprzedaż działka rod na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku Lini 58 i 83. Na działce domek piętrowy około 45 m2 docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

310 200 zł33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Dobre nieruchomości polecają świeżo wyremontowane, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Szwederowie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł493 m² 578,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Opławcu ostatnia przy lesie, z pozwoleniem na budowę Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka w Opławcu to.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł83,50 m² 10 419,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Fordon os.ESKULAP PREZSTRONNE M5 BLOK Z WINDĄ DWA MIEJSCA W HALI GARAŻOWEJ Oferuję, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie, na osiedlu Eskulapa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

95 M W centrum bydgoszczy + 20 M piwnicy | gotowe pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,41 m² 11 385,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego, słonecznego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 000 zł66,20 m² 12 628,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania! Idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowa przestrzeń na nowy rozdział w życiu. Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

55 008 zł18 m² 3 056 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferta sprzedaży garażu murowanego - Bydgoszcz, osiedle Leśne Na sprzedaż garaż murowany, jednostanowiskowy , położony w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67,63 m² 10 794,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego Apartamentu, położonego w świetnej lokalizacji Kapuściska. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł50 626 m² 75,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w bydgoskim Fordonie!nieruchomość ma powierzchnie 50 626 m2. położona w Fordonie, w części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł575 m² 5 739,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedaży - nowoczesny budynek biurowo-usługowy, bydgoszcz - Osowa Góra Biuro Idea Nieruchomości oferuje nowoczesny budynek biurowo-usługowy na sprzedaż Reprezentacyjny, nowoczesny, wolnostojący.