dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 794 ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 375 zł77,50 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 200 zł35,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2054

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Błoniu - gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, odnowionego mieszkania o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł104,83 m² 15 835,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament klasy premium z imponującymi tarasami w Perłowej Dolinie Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m , położony na czwartym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

945 000 zł133,16 m² 7 096,73 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne komfortowe nietuzinkowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. 133,16 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z cegły z 1998 roku na Szwederowie. Mieszkanie posiada ładny rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł386 m² 2 069,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem biurowym oraz halą warsztatową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł77 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowy wyjątkowy apartamentowiec na początku ul.Grunwaldzkiej, pogranicze dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł2 268 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 2 268 m2 objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położonej w Fordonie, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym, wiatą 2-stanowiskową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Marzysz o przestronnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Szukasz idealnego lokalu pod inwestycję lub nie masz ochoty tracić czasu na remont? Ta oferta może być dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 840 m² 1 198,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny przy ul. Fordońskiej. Objęty mpzp pod zabudowę wielorodzinną wraz z usługami. Szerokość frontu ok 95 m. W celu uzyskania więcej informacji proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Całość prowizji agencji pokrywa sprzedający! Mamy przyjemność przedstawiać wyjątkową okazję inwestycyjną! Rewitalizowane kamienice znajdujące się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,86 m² 6 766,22 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Umowa przedwstępna! super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 000 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż działkę położoną w Lipienicy, powiat Świekatowo. Specyfikacja działki: lipienica/świekatowo Powierzchnia: 0,7000 ha Wymiary przybliżone: 74 m (front) x 127.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 752 zł31,57 m² 11 458,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 31,57m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego, cztero piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 055 zł44,70 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Okolu. Mieszkanie jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,2 m - Bydgoszcz, wzgórze Wolności - 389 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 935 zł65 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Bydgoszczy, to propozycja dla osób, które potrzebują większej przestrzeni, nie rezygnując z zalet życia w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 486 m² 322,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piaski z planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Druga linia zabudowy. Wjazd stanowi współwłasność trzech właścicieli działek sąsiednich. Powierzchnia niecałe 1500 M2. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zobacz swoje przyszłe mieszkanie, zanim go odwiedzisz! Zanurz się w tej wyjątkowej nieruchomości dzięki naszemu wirtualnemu spacerowi. Przejdź się po każdym pomieszczeniu, poczuj przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

573 000 zł66 m² 8 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają: idealne dla studentów pod wynajem - po generalnym remoncie i odświeżane na bieżąco. Mieszkanie położone jest w sercu Dzielnicy Muzycznej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 062 zł76,82 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja przy zakupie mieszkania wraz Z miejscem postojowym W hali garażowej - komórka lokatorska gratis Nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana na bydgoskiej Osowej Górze. W dwupiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

418 174 zł56,51 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 56,51 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Ustawne mieszkanie 2- pokojowe, które skierowane jest do osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową: 2 skateparki, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, ścianka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł43,74 m² 7 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

43,74mieszkanie z duszą w centrum Bydgoszczy ul. Kościuszki 43,74 m do własnej aranżacji Marzysz o mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz, ale zależy Ci na unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jeżeli szukasz mieszkania z 3 sypialniami plus salon z aneksem - zadzwoń! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na Czyżkówku Bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,59.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł25,87 m² 11 557,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł46,07 m² 7 380,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny (dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej), mieszczący się w odnowionym budynku wielorodzinnym na Okolu przy ul. Jackowskiego. Cały budynek został wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł75,74 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1873

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 75-metrowego apartamentu klasy premium, położonego w w pełni odrestaurowanej kamienicy z 1873 roku, przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,82 m² 9 892,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni ok. 85 m , położonego na kameralnym osiedlu Jary w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł52,50 m² 12 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia tej unikalnej nieruchomości, położonej przy Centrum Miasta z widokiem na rzekę. Apartament 2 pokojowy o powierzchni 52.5m 2 usytuowany na pierwszym piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w inwestycji Orłowity. To ustawny lokal o powierzchni 67 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 100 000 zł560 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają - na sprzedaż kamienica położona w samym sercu Bydgoszczy, zaledwie minutę spacerem od starego rynku. Nieruchomość ta posiada działkę o powierzchni 147m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82,70 m² 13 301,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie (82,7m2) na szóstym, ostatnim piętrze z 143m2 tarasem w inwestycji Perłowa Dolina. Mieszkanie w ciekawym układzie, trzypokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł27,60 m² 11 050,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna w naszym biurze. Jesteśmy zewnętrznym biurem nieruchomości. Klient nie płaci prowizji! Prezentuję nową inwestycję w rewelacyjnej lokalizacji, blisko nowopowstającej.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł33 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz kawalerki w centrum Bydgoszcz- dla Siebie lub pod inwestycję. Śródmieście-Bocianowo, kawalerka 33m2(31) , na I piętrze, w wyremontowanej oficynie kamienicy, w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 464 m² 152,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 827 zł35,03 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,03 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki lokal biurowy 158,62 m | Centrum Bydgoszczy | ul. Dworcowa Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł15 354 m² 560,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: teren inwestycyjny w doskonałej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o wyjątkowym położeniu, idealnie nadającą się pod obiekty produkcyjne,.