dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia - idealne na biuro lub cichą działalność - Bydgoszcz. Lokalizacja: bydgoszcz, blisko ul. Fordońskiej Powierzchnia działki: 400 m Powierzchnia domu: 70 m Czynsz: 4 305.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem wyżyny- idealne dla rodziny lub osób ceniących wygodę i funkcjonalny układ. Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 24 m2 na os. Błonie przy ul. Stawowa 47. Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji blisko: komunikacja miejska, sklepy, przychodnia a także tereny.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²26,81 m² 917 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 26,81 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

 

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie będzie dostępne od lipca. Zapraszam na prezentację mieszkania na Czyżkówku, blok z windą ogrodzony. Mieszkanie ma dwa pokoje, duży balkon od strony patio i miejsce postojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn lub usługi. Dogodna lokalizacja w centrum hurtowym miasta Pow. użytkowa ok 400 m2 Hala 400m2 Wysokość hali 4,5 m2 - 5.5 m2 Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym przy ul. Modrzewiowej w Bydgoszczy. Wyposażenie: mieszkanie na parterze w niskim bloku, składa się z dwóch pokoi: umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

28 350 zł1 500 m² 18,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa O powierzchni 1500M2 - idealna na magazyn, hurtownię, produkcję - powierzchnia użytkowa - 1500M2-mozliwość podziału na mniejszą powierzchnię - hala W trakcie remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

8,55 zł/m²58,50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wiata nr. 1 w Bydgoszczy, ludwikowo o pow. 58,50 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony podatek vat, zgodnie z przepisami obowiązującymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,6 m , usytuowane w budynku z 2020 roku. Blok wyposażony jest w windę, a jego położenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65,65 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Gawędy. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²70,16 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 70,16 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +3 miejsca parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu dużą działkę przemysłową w Bydgoskim Parku Przemysłowo Technologicznym. Działka jest płaska i ogrodzona, ma kształt regularnego prostokąta. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 715 zł54,78 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum - idealne dla młodych osób, studentów lub singla! Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,78 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Szajnochy. Ogrzewanie w cenie czynszu najmu. Pow. użytkowa 40 m2 Dwa pomieszczenia biurowe. Lokal mieści się na 1-szym piętrze w budynku biurowym. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - Biuro 135 m , Osowa Góra - Bydgoszcz Szukasz miejsca, które połączy nowoczesność, funkcjonalność i prestiżową lokalizację ? Mamy coś dla Ciebie! W samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy/biuro Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem od strony frontowej budynku w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej 47.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania 40 m na Jachcicach - ul Żeglarska Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, naturę i świetną komunikację Do wynajęcia stylowe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

5 200 zł67 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 65 m , zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 13 w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

36,59 zł/m²205 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Komfortowy lokal użytkowy (205m2) położny w odrestaurowanej willowej kamienicy. Wnętrze lokalu podzielone jest na duże pomieszczenie frontowe, kilka pomieszczeń biurowych, salę konferencyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w odrestaurowanej pięknej kamienicy z windą. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

33,57 zł/m²90 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal, magazyn ok. 90 m2 z biurem ok. 10 m2. Duża przestrzeń do własnej aranżacji np. magazyn, hurtownię, z przeszklonym pokojem biurowym ok. 10 m2 na pozostałą część.

Szczegóły ogłoszenia

41,73 zł/m²103,04 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu użytkowego na wynajem, o powierzchni 103,04m2, położonego w Bydgoszczy przy ulicy Królowej Jadwigi. Kamienica, w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 36 m | garaż w cenie | ul. Chodkiewicza Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 140 m2, w nowo wyremontowanej kamienicy, składający się z 4 lub 5 biur, dwóch łazienek oraz pomieszczenia socjalnego (aneks kuchenny), wnętrza oraz cały obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 25 m , położona na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Chocimskiej 9 w Bydgoszczy. Mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam lokal biurowy na os. Bielawy, położony na pierwszym piętrze, o powierzchni ok. 40 m2, do wprowadzenia od zaraz. Istnieje możliwość wyposażenia po wpłaceniu wymaganej kaucji. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 40 m , położony w centrum miasta, w oficynie, w budynku wolnostojącym. Lokal idealnie nadaje się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²47,20 m² 1 888 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 47,2 m2) usytuowany na 3 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł55,04 m² 40,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecam Państwu przestronne M3 o powierzchni 55,04m2 na drugim piętrze nowoczesnego bloku z cegły na Bartodziejach. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

35 zł/m²66,70 m² 2 335 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr 12 o powierzchni 66,7 m znajdujący się na poziomie "-1", przy wyjściu na parking. Lokal w stanie deweloperskim z wykonaną witryną na całej długości lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²90 m² 3 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na drugim piętrze zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe. Składa się z jednego otwartego pomieszczenia biurowego około 90m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze w ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Racławickiej w Bydgoszczy. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt nowo wybudowany w bardzo wysokim standardzie wysokość hali 6 m.Wjazd do hali z 2 stron. Posiada plac manewrowy wybrukowany. Możliwość dowolnej aranżacji hali. Hala nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz