dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty wynajmu nieruchomości

890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Nad Wisłą,Bydgoszcz

1 350 zł33 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka (ok.33m2) na pierwszym piętrze w bloku - ul. Okulickiego. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W korytarzu pojemna szafa typu Komandor, szafka na buty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2, usytuowane na 3 piętrze nowego bloku z windą , składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 600 zł44 m² 58,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowopowstałym bloku na Górzyskowie. Osiedle zamknięte i monitorowane. Na na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szubińska

Błonie,Bydgoszcz

1 800 zł32 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzone i wyposażone mieszkanie w małym bloku - ul. Szubińska 99. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kościuszki

Śródmieście,Bydgoszcz

740 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalny pokój w mieszkaniu przy ulicy Kościuszki 18. Nieruchomość: powierzchnia 8 m2. Piętro 2 Ogrzewanie elektryczne. Internet w cenie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bydgoszcz, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 50 m , położony na parterze zadbanej kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przepiękną i atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej! Na powierzchnię całkowitą mieszkania 36 m2 składa się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Fordon, balkon Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w dzielnicy Fordon. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nad Portem

Śródmieście,Bydgoszcz

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, nowe mieszkanie | Pierwszy najem | Nowy Port | Bydgoszcz Do wynajęcia nowe, eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej inwestycji Nowy Port w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Bielawy,Bydgoszcz

40 zł/m²136 m² 5 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 136 m , zlokalizowany przy jednej z najczęściej uczęszczanych ulic w Bydgoszczy! Lokal znajduje się na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m , zlokalizowaną przy ul. Chrobrego w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

24 900 zł930 m² 26,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:900 m²

Makler poleca na wynajem halę: ok. 930m 2 powierzchni produkcyjno-magazynowej: w tym: - 180,0m 2 powierzchni biurowo-socjalnej ( 6 osobnych pomieszczeń) - 750,0m 2 powierzchni produkcyjno -magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Poznańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 74 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poznańska 25 w Bydgoszczy. Lokal znajduje się od strony bocznej budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

3 500 zł68 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego trzypokojowego apartamentu w inwestycji iq City Park przy ul. Chodkiewicza na osiedlu Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 900 zł68 m² 42,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i słonecznego mieszkania 3 pokojowego, położonego w bloku przy ul. Beskidzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne przestronne M-3 na Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 55 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku, składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Błonie,Bydgoszcz

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania na Błoniu przy ulicy Morcinka 6. Znajduje się ono w niskim budynku i jest świeżo odmalowane i po bieżącej konserwacji. Zapewnia to komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

4 500 zł95 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie (pow. 95,2 m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w dzielnicy Okole. Oferta wyłącznie w naszym biurze! Rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie z samodzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 850 zł27 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy | ul. Poznańska 24 | klimatyzacja | piwnica Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia mieszkania usytuowanego na III piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Wyżynach. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Portem

Śródmieście,Bydgoszcz

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka 31m w Bydgoszczy do wynajęcia Świetna lokalizacja - ul. Nad Portem na przeciwko Opery Nova Układ mieszkania : salon z aneksem kuchennym: piekarnik, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 5 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul. Toruńskiej 57b, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśne,Bydgoszcz

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją o powierzchni 36 m i balkonem (4,5 m ), zlokalizowane przy ulicy Zaświat 5. Mieszkanie w budynku oddanym do użytku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 z miejscem w hali garażowej, apartamentowiec, winda, centrum. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Łuczniczka,Bydgoszcz

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Toruńska Nowa niższa cena Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa wynajmujący, co oznacza że najmujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka 27m w Bydgoszczy do wynajęcia Świetna lokalizacja - ul. Fordońska Układ mieszkania : Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkonnowoczesna łazienka. Wyposażenie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leśne,Bydgoszcz

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem z balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne od zaraz mieszkanie Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela Umeblowane mieszkanie w nowym domu z windą na Fordonie (osiedle Akademickie). Politechnika Bydgoska 10 min na piechotę. Auchan, mcdonald, ikea około 2 km. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Błonie,Bydgoszcz

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (33,87m 2 ) na wysokim parterze w domu wielorodzinnym na osiedlu Błonie (ul. Ostroroga) w Bydgoszczy Oferta wyłącznie w naszym biurze! oferta na wynajem. Komfortowe a to za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 zł37 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , idealne dla rodziny, pary lub singla. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu eleganckiego i komfortowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 73 m2, wraz z komórką lokatorską, znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o pow. 1000 m2 zlokalizowana na Czyżkówku. Budynek o konstrukcji stalowej, ogrzewany nagrzewnicami, z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w dzielnicy Szwederowo. Szczegóły: 2 pokoje powierzchnia: 67 m piętro: 3 Koszty: 1900 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

33,64 zł/m²55 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (55m2) na pierwszym piętrze bloku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w zadbanym budynku usługowo-biurowym z 2000 r. (bez windy). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybory

Fordon,Bydgoszcz

1 400 zł50 m² 28,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe - Fordon, ul. Przybory. Mieszkanie o pow. 49 m2, czyste, zadbane, w pełni wyposażone - położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

2 300 zł46 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukacie miejsca, które od progu przywita Was domowym ciepłem, a jednocześnie zapewni pełną wygodę Waszej rodzinie? Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania przy ul. Gałczyńskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo,Bydgoszcz

2 650 zł39 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 85 w Bydgoszczy. Nieruchomości: powierzchnia 38,7 m2. Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leśne,Bydgoszcz

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , z balkonem (4,5 m ), zlokalizowane przy ulicy Zaświat 5. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 300 zł25 m² 90,27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na 5 piętrze z balkonem. Mieszkanie pięknie wykończone.