dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 797 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 797 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko w Makler Nieruchomości: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,80 m , usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z 1978 roku na popularnym bydgoskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

279 900 zł36 m² 7 732,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Błonie ul. Gałczyńskiego. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

842 160 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

448 910 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

349 000 zł40 m² 8 755,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienicy z ogrodem. Budynek Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

2 050 000 zł294 m² 6 972,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:847 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Makler! Przeczytaj opis i być może poznaj Twój wymarzony dom w Opławcu - idealny dla rodziny Wyobraź sobie dom, w którym każdy dzień jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

397 440 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

1 250 000 zł2 579 m² 484,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działka budowlana w doskonałej lokalizacji - idealna pod dom jednorodzinny! Widok na rzekę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2578 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

495 000 zł63 m² 7 880,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielna kuchnią, przedpokojem, łazienką, spiżarnią, pralnią i suszarnią położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

835 247 zł75 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł134 m² 4 619,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy która pamięta jeszcze czasy przed II Wojną Światową. W budynku zostały przeprowadzone modernizacje instalacji elektrycznej, gazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

613 846 zł58 m² 10 579,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Okole,Bydgoszcz

259 000 zł40 m² 6 507,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji. Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest w suterenie zadbanej kamienicy z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Górzyskowo ul. Gersona. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze budynku na osiedlu Bocianowo. Pomieszczenia: 39 m2 - salon - 16 m2 - sypialnia - 7 m2 - kuchnia - 7 m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł40 m² 6 294,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam wyremontowane mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy, przy ul Dworcowej. Cena 249 000 pow.39,59 M2 CZYNSZ 325 ZŁ Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Błonie,Bydgoszcz

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie W świetnej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie - ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

549 900 zł83 m² 6 630,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym i z możliwością stworzenia 4 pokoi, garderobą, przedpokojem oraz łazienką i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugory

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - os. Szwederowo (ul. Ugory). Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z klimatycznym mieszkaniem poddaszowym z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką z wc, położonej w świetnie skomunikowanej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

199 000 zł25 m² 7 834,65 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na poziomie -1, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 250 000 zł450 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

199 000 zł25 m² 7 835 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na niskim parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

549 000 zł38 m² 14 409,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Makler z przyjemnością poleca na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze nowego budynku z windą na osiedlu Avia - Górzyskowo , Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polanka

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na sprzedaż lokal o przeznaczeniu usługowo-handlowym, umiejscowiony w bliskim sąsiedztwie Targowiska Bartodzieje. Istnieje możliwość zakupu całego, dobrze prosperującego sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

349 900 zł33 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji - Śródmieście ul. Pomorska. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji, nieruchomość idealnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

383 000 zł38 m² 10 052,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach- dostępne od listopada! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Startfragment Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, ul. Spokojna | 46 m | nowa cena! 365 000 zł | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noakowskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

459 000 zł50 m² 9 235,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje po generalnym remoncie na osiedlu Kapuściska, przy ul.Noakowskiego. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie da się zaplanować na papierze, czyli klimat, w którym po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

905 855 zł79 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Kapuściska,Bydgoszcz

367 000 zł46 m² 7 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie Powierzchnia użytkowa: 46 m + piwnica 4 m Piętro: parter w 4-piętrowym bloku Układ mieszkania Funkcjonalny i bardzo wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł64 m² 6 237,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego z ogrodem w domu dwulokalowym i miejscem w garażu murowanym, położonego na Błonie. Działka Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

481 236 zł40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

530 000 zł54 m² 9 893,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

589 000 zł43 m² 13 793,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą apartamentu z całym wyposażeniem położonego w świetnej lokalizacji - Górzyskowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska.