dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

629 000 zł109 m² 5 750,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż do kapitalnego remontu w odnowionej kamienicy w centrum miasta - Bydgoszcz, ul. Sobieskiego 2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

695 000 zł101 m² 6 901,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji - Wilczak. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

459 540 zł43 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie Patronat Nieruchomości jako oficjalne biuro sprzedaży Inwestycji Dworcowa 28 ma przyjemność zaprosić do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

490 000 zł214 m² 2 294,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą pięciopokojowego lokalu biurowego w stylu industrialnym, przystosowanym pod świadczenie usług, położonego w dogodnej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Fordon,Bydgoszcz

489 000 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Housing Market z przyjemnością prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Fordonu. Kluczowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

476 106 zł43 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. św. Trójcy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Możliwa zamiana za mieszkanie w Bydgoszczy! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego, położonego na parterze budynku wielolokalowego. Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiatrakowa

Szwederowo,Bydgoszcz

329 000 zł247 m² 1 331,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabudowanej działki, położonej przy ulicy Wiatrakowej w Bydgoszczy. Działka Powierzchnia 247 m2 została rozłożona w obrysie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Ossolińskich

Śródmieście,Bydgoszcz

545 000 zł63 m² 8 596,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji (ul. Ossolińskich), które mieści się w klimatycznym budynku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

369 000 zł47 m² 7 906,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Mieszkanie możesz zobaczyć podczas wirtualnego spaceru: /25d1ebdd0e694403a906a203b1adceac Tylko w libera Nieruchomości przytulne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 000 zł47 m² 7 832,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Bartodzieje ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

499 000 zł68 m² 7 370,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w domu piętrowym podpiwniczonym, położonego na dzielnicy Szwederowo wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orła Białego

Fordon,Bydgoszcz

1 954 000 zł178 m² 10 999,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego w zabudowie szeregowej, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

350 000 zł37 m² 9 441,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

422 092 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

485 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 099 000 zł145 m² 7 576,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pragnę przedstawić wyjątkowy, nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w absolutnie doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Bydgoszczy! Na Bydgoskim Szwederowie został ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

674 925 zł69 m² 9 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szwederowo,Bydgoszcz

740 000 zł82 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Brzozowa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 435 000 zł106 m² 13 509,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży umeblowanego, czteropokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2017r.), położonego na bydgoskim Górzyskowie. Dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

476 476 zł52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. ok. 1.200m2, zabudowana dwukondygnacyjną Kamienicą z podpiwniczeniem i strychem o łącznej pow. użytkowej 350m2 (7 mieszkań), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

800 000 zł61 m² 13 016,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz pięknie wykończonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Wyżyny,Bydgoszcz

399 900 zł56 m² 7 133,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w dogodnej lokalizacji - Wyżyny. Mieszkanie aktualnie jest częściowo wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Okole,Bydgoszcz

249 900 zł33 m² 7 579,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji - ulica Śląska w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana w oficynie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

584 999 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w siedmiopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego