dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 827 ogłoszeń

375 000 zł50,20 m² 7 470,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy jednej z najbardziej lubianych części miasta. Okolica ceniona jest za doskonałą komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,5 m , położonej na 2. piętrze dwupiętrowego budynku, na rynku wtórnym. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33,18 m² 8 589,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie o powierzchni 33,18 m , położone w zadbanej kamienicy w Bydgoszczy, przy ul. Ugory. Nieruchomość jest doskonałą opcją zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł1 021 m² 606,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wraz z domem do wyburzenia Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Miedzyniu. Powierzchnia 1021 m2 w kształcie prostokąta. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 999 zł55,95 m² 10 723,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

278 900 zł1 268 m² 219,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! WZ! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej działki w bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 w cenie od 275.000. Wszystkie mieszkania po generalnym remoncie, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

380 050 zł58 m² 6 552,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części bydgoskiego Fordonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł52,60 m² 12 528,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

605 000 zł74 m² 8 175,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m (pow. użytkowa 68,45 m ), położone na parterze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33,10 m² 11 450,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł55 m² 5 418,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej (55m2) w tym powierzchni użytkowej (35,95m2) znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2012 roku na Osowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł87 m² 15 862,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie do sprzedaży, mieszkanie typu premium o pow.86m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamencie są: 3 sypialnie oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,29 m² 7 201,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom /połowa domu na parterze z tarasem, ogrodem, wiatą na samochód, stryszkiem i piwnicą w cudnej lokalizacji Bydgoszcz Szwederowo. Lokal mieści się w domu z lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł850 m² 447,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uzbrojona Działka budowlana w rewelacyjnym punkcie osiedla Miedzyń w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł32,45 m² 10 169,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, nowoczesne 32,45 m po remoncie Pomorska, bydgoszcz | Wprowadź się i mieszkaj od razu! To funkcjonalne 32,45 m przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł78,90 m² 6 780,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 (4 pokoje) o powierzchni 78,9 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ul. Kujawska. Ze względu na skosy mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł480 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż willa z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej Bardzo dobra lokalizacja, cicha ulica w dzielnicy willowej. W pobliżu Focus Park, komunikacja miejska Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 412 zł59,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,80 m² 9 683,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 balk on blok z cegły w świetnej lokalizacji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,8m2 (prawie 60m2 licząc po podłodze) w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

589 990 zł60 m² 9 833,17 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy - komfort i styl w prestiżowej lokalizacji! Marzysz o mieszkaniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto?.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł57,52 m² 8 153,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Śródmieście, 57,52 m Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 827 zł35,03 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,60 m² 7 244,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 60 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 040 zł78,85 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł89,10 m² 10 662,18 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 159 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bydgoszczy - Łęgnowo o powierzchni 1159m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis oferty: na sprzedaż stylowa i świeżo wyremontowana kawalerka 26,78 m na 2. piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy blisko Kanału Bydgoskiego. Mieszkanie łączy klimat starej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,70 m² 7 869,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ulica Bortnowskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł42,42 m² 14 380,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe gotowe do zamieszkania inteligentny dom 2 pokoje | duży balkon | czyżkówko | nowy blok Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

378 500 zł41,18 m² 9 191,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania W cenie jednego - gotowe do najmu! Świetna lokalizacja - Szwederowo, ul. Skorupki 45 | Tylko 1,5 km od Starego Rynku Na sprzedaż wyjątkowy dwupak inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 760 zł45,23 m² 11 602,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży mieszkania - Centrum Bydgoszczy, urzecze Apartament Nieruchomości - zewnętrzne biuro sprzedaży * Klient nie płaci prowizji! Prezentuję jedno z ostatnich dostępnych mieszkań.