dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 831 ogłoszeń

1 230 000 zł690 m² 1 782,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka w centrum Bydgoszczy. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 735 m² 103,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wspaniale położonej działki w Bydgoszczy (łęgnowo). Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,1735 ha - 1735 m2 - składający się z ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,46 m² 6 408,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,46 m , położone na 1. piętrze w bloku z 1990 roku. Lokal posiada bardzo czytelny i wygodny układ pomieszczeń: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł295 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Wyjątkowy wolnostojący, 5-cio pokojowy, parterowy dom o powierzchni 220 m2 na przepięknej działce o powierzchni 756 m2. Nieruchomość wybudowana w 2015 roku w Bydgoszczy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł35,40 m² 10 706,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 35,4 m położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 1978 roku na bydgoskim Błoniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny - Bydgoszcz, ul. Słowiańska Na sprzedaż lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną , zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Twoje nowe M3 w Fordonie! Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bl oku z 1991, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

924 990 zł133 m² 6 954,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 4 pokojowe mieszkanie 133 m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego piętrowego bloku Szwederowo Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 495 zł125 m² 8 019,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dobre Nieruchomości polecają skrajny segment w zabudowie szeregowej 125m2, 4 sypialnie na górze, duży salon, ogród na południowy zachód! Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,37 m² 8 992,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,37 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

567 000 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56 m² 13 017,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z dwiema sypialniami( 56m2) na czwartym piętrze nowego apartamentowca. Duży balkon z widokiem na miasto, miejsce postojowe, komórka lokatorska na piętrze. Lokalizacja: osiedle Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł54 m² 4 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

: ))) Domek stawiamy w stanie deweloperskim Oferujemy też wykończenie pod klucz Zadzwoń i dowiedz się więcej. w ofercie dużo domków do wyboru, cena jest ceną netto i może się.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł62,23 m² 6 556,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe mieszkanie | 62 m całkowite | Bydgoszcz - Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m użytkowej / 62 m całkowitej , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

524 000 zł64 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Jeżeli szukasz domu z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji to czytaj dalej. Na Sprzedaż Dom o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony przy ul. Strzeleckiej, z działką.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

! mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 183 zł31,46 m² 11 289,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by mieszkania mogły być ciekawą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, sprawa jest prosta: albo kupujesz kolejne nudne pudełko w bloku, albo bierzesz to. Lokal M02 na Grunwaldzkiej to nie jest oferta dla fanów firanek w oknach. Dlaczego? Bo tutaj życie.

Szczegóły ogłoszenia

135 900 zł28,42 m² 4 781,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe (28,42m ) na parterze kamienicy bydgoski Szwederowo Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,42 m , usytuowane na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,40 m² 6 924,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 349.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,62 m2 Cena katalogowa: 450 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 38,62 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,03 m² 8 521,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł62,87 m² 10 306,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne i nowoczesne 3 pokoje z garażem - Osowa Góra! Na sprzedaż jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Tylko w biurze Olimp nieruchomości trzypokojowe na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego, mieszkanie na poszukiwanym osiedlu Leśnym. W skład lokalu wchodzi, piękny 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł101,53 m² 8 165,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament położony na piętrze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego, funkcjonalnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Mamy coś dla Ciebie! Jasne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na 1. piętrze, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł56,50 m² 8 141,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem typu loggia - Bydgoszcz, wyżyny, ul. Ogrody Na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,5.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 600 000 zł900 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 900 m 2. Na hali jest nowa suwnica 20 ton. Przy hali budynek biurowo-administracyjny o wysokim standardzie ( łazienka z prysznicem, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

658 900 zł97 m² 6 792,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta inwestycyjna, gotowa inwestycja która już zarabia! Zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 4-pak składający się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł1 213 m² 2 217,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym i częścią noclegową - idealna dla firmy logistycznej, produkcyjnej lub usługowej! Na sprzedaż funkcjonalny kompleks nieruchomości komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 833 zł35,03 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.