dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 831 ogłoszeń

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w nowym budownictwie! Blok oddany w 2022 r. przez Arkada Invest. Urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia, zabudowy meblowe wykonane przez.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł400 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do sprzedaży zadbaną działkę rod o powierzchni 400 m2. Na działce znajduje się częściowo wyremontowany domek o powierzchni 35 m2 ze strychem do adaptacji. W dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 799 m² 1 389,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną mpzp opis nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 139 zł53,41 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja na bydgoskich wyżynach mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej po modernizacjach - Bydgoszcz, osowa Góra Przedstawiamy Państwu dom idealny dla rodziny - po modernizacji, z bardzo dobrze przemyślanym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł770 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w centrum Bydgoszczy ul. Sienkiewicza 6 Szanowni Państwo, prezentuję ofertę sprzedaży kamienicy położonej w sercu Bydgoszczy, przy ulicy Sienkiewicza 6. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 600 zł26,03 m² 11 010,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna w naszym biurze. Jesteśmy zewnętrznym biurem nieruchomości. Klient nie płaci prowizji! Prezentuję nową inwestycję w rewelacyjnej lokalizacji, blisko nowopowstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł135,70 m² 7 332,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 136 m2 (113m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- miedzyń z działką około 420m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego z potencjałem? A może marzysz o własnym miejscu w klimatycznej kamienicy z duszą? Lub po prostu chcesz przestrzeni, którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu na bydgoskich Wyżynach. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 615 zł45,01 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 45 m - Nowa Inwestycja, bartodzieje Małe, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł65 m² 12 907,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W biurze makler Wyobraź sobie miejsce, które łączy nowoczesny styl życia z poczuciem bezpieczeństwa, prywatności i codzienną wygodę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł61 m² 10 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu idealne dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o metrażu 50,5 m , idealne dla rodzin lub osób ceniących możliwość aranżacji. Obecnie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 262 zł36,66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł36,38 m² 6 044,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 36,38m2) usytuowana na 2 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

825 000 zł90,56 m² 9 109,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowy apartament W centrum Na sprzedaż oferujemy unikatowe mieszkanie o niezwykłym charakterze, położone w centrum miasta, na wysokim parterze. Lokal został gruntownie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,21 m² 10 195,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | centrum Bydgoszczy | gotowe do wejścia idealne pod booking! Na sprzedaż w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,21 m przy ul. Pomorskiej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,66 m² 9 725,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam zakup kompaktowej kawalerki na bydgoskim Błoniu. To doskonała okazja zarówno dla osób szukających swoich niewielkich "czterech kątów" jak i dla inwestorów. Mieszkanie Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 296 000 zł95,14 m² 13 622,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,19 m² 9 379,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu apartamentu na Miedzyniu. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85m2 mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowego segmentu składającego się z zaledwie 4 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł496 m² 1 108,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-wielorodzinna na sprzedaż! bydgoszcz ul. Ugory idealna pod inwestycję deweloperską Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym położona.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne M-4 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł62 m² 11 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:479 m²

Nowa oferta! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m , położony na działce 479 m w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,41 m² 10 441,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie 56,41 m | 1 piętro | Balkon | Komórka lokatorska |śródmieście naprzeciwko Parku im. Wincentego Witosa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Marcinkowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

550 000 zł82,60 m² 6 658,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Inwestycja w sercu Bydgoszczy mieszkanie 82,6 m z potencjałem podziału na 3 kawalerki! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,60 m z piwnicą wielkości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 040 zł78,85 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 78,85 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uniq Inwestycja designerskie mieszkania w samym centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc uniq - to wyjątkowa, kameralna inwestycja premium realizowana przez iq Development w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł106,80 m² 4 494,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 106,8m2 położone na III piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 106,8 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

575 000 zł131,11 m² 4 385,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 pod inwestycje Centrum. Cena do negocjacji M5 o pow całkowitej 131,11 m2 i użytkowej 110,07 m2 na drugim pietrze w kamienicy usytuowanej w centrum miasta. Dobra lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł42,26 m² 9 442 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony. Można również zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł188,56 m² 5 298,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:454 m²

Małgorzata Biskup   Na sprzedaż - tylko w naszym biurze nietuzinkowa propozycja dla inwestora lub rodziny wielopokoleniowej. Budynek wielorodzinny częściowo podpiwniczony z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł146,66 m² 8 523,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis oferty: oferta bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,6 m , położony na działce 300 m w atrakcyjnej części Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł324 m² 4 163,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnie wykonanego domu piętrowego o łącznej powierzchni 324 m2 w dzielnicy Miedzyń. Informacje O działce: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł62,30 m² 7 223,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne, mieszkanie po kapitalnym remoncie .Wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna.Okna PCV. Balkon.Na podłogach położono wysokiej klasy panele oraz płytki. Ściany wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 600 zł151 m² 10 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w nowym budynku mieszkalno-usługowym. Pow użytkowa 151 m2. Lokal z witryną, umiejscowiony w centrum miasta z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł82 m² 5 426,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - Śródmieście | 82 m powierzchni użytkowej Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w zadbanej kamienicy z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 420 zł38,86 m² 11 513,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 9 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

332 376 zł30,30 m² 10 969 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.13u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

318 103 zł26,74 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.26u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.