dowolna

Nieruchomości Bydgoszcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 793 ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 750 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie | 35 m | 4. piętro | ul. Baczyńskiego, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko Z nami kupisz to wyjątkowe mieszkanie na Wyżynach! Mieszkanie na sprzedaż na ul. Boh. Kragujewca na terenie zamkniętym w nowym bloku z cegły na pierwszym piętrze .Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł35 m² 14 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Floriana w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 000 zł1 736 m² 1 152,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy głównej ulicy w Bydgoszczy. Położona w drugiej linii zabudowy. Wszystkie media. Możliwość zabudowy do czterech kondygnacji. Polecam Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 900 zł57,91 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Gdańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

489 000 zł140 m² 3 492,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

2 lokale użytkowe / biurowe przeznaczone na działalność gospodarczą z zapleczem sanitarnym i piwnicą o łacznej powierzchni ok 140m2. Nieruchomość położona jest w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 594 zł36,66 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,45 m² 9 915,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikat na leśnym 65m , blok Z cegły, 1. Piętro I parking za szlabanem Szukasz mieszkania na Osiedlu Leśnym? Doskonale wiesz, że znalezienie tutaj metrażu powyżej 65 m na idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł28,50 m² 10 350,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Miło mi zaprezentować doskonałe niewielki mieszkanie z wielkim potencjałem mieszkalnym czy inwestycyjnym zlokalizowane w sztos lokalizacji tj. Dworcowa 86! układ nieruchomości : Ten położony.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56,23 m² 7 291,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żwirki i Wigury 22, bydgoszcz Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,23 m , położone na III piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,65 m² 9 338,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 47,65 m 2 - salon 18 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mazowiecka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

220 000 zł34,77 m² 6 327,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta W pepper house! Nowoczesna, inwestycyjna kawalerka! atuty: - lokalizacja w centrum miasta! - Po generalnym remoncie! - Oferta inwestycyjna! charakterystyka: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,58 m² 13 960,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Okole (ulica Graniczna 6). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż działka inwestycyjne, położona w Bydgoszczy ( w pobliżu ul. Nowotoruńskiej). Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł85,95 m² 6 748,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,60 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł41 m² 8 509,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł94 m² 2 021,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo Na sprzedaż poddasze niemieszkalne zlokalizowane przy Plac Piastowski Podstawowe informacje: - powierzchnia: 94 m (po podłodze) - Powierzchnia użytkowa: 67,54 m2 - Piętro 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe nowe mieszkanie M3 z dużym balkonem w nowym bloku na kameralnym zamkniętym osiedlu symfonia w Dzielnicy Muzycznej Idealne dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie | centrum Bydgoszczy | 1. piętro bez pcc! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny polecam dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu miasta Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

465 000 zł51,90 m² 8 959,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. ŚW. Floriana Prezentuję Państwu ofertę mieszkania typu M-4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta mieszkania, które sprawia wrażenie dużo bardziej przestronnego niż jego nominalna powierzchnia. Do tego piękny widok na panoramę miasta. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Przedmiotowe.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł48,03 m² 7 786,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz sprytnego mieszkania, które pomieści wszystkie Twoje plany i marzenia? A może potrzebujesz solidnej inwestycji w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? Zapraszam na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 528 zł31,56 m² 10 979,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

337 635 zł25,01 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. Po podłodze nieruchomość ma 33,32m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 169 zł61,47 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone trzypokojowe mieszkanie (pow.45,39 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 638 zł65,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 992 zł36,96 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny - gotowy biznes na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na parterze zadbanej kamienicy na malowniczym Osiedlu Leśnym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie 49,96 m z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 048 zł35,68 m² 10 343,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,68 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre nieruchomości polecają działkę położoną na terenie miasta Bydgoszczy, w zacisznym miejscu dzielnicy Zamczysko przy ulicy Roztoczańskiej, w doskonałej cenie za metr 389 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł249 m² 3 574,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom o modernistycznej bryle, solidnej konstrukcji i dużym potencjale aranżacyjnym na pograniczu Siernieczka i Fordonu. Polecam do sprzedaży dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł26,60 m² 10 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł61,50 m² 9 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**dla zdecydowanych klientów możliwość wykończenia mieszkania według własnego projektu.** Aktualne rozpoczęto generalny remont. Zdjęcia przedstawione w ofercie są orientacyjne standardu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 po remoncie kapitalnym na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z cegły, składa się z 3 oddzielnych pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł68 m² 5 586,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa ok. 68m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Okolu. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle iluzjon- ul. Nastrojowa 9-40 W dzielnicy Bartodzieje Małe w sąsiedztwie rzeki Brdy, kolejna inwestycja. Drugi etap obejmuje nowoczesny budynek wielorodzinny, a mieszkania w nim.